Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 7-15.30 hod.)
 1. Úvod
 2. Exportní balení
Slide

Exportní balení

Komplexní služby v exportním balení

Cílem exportního balení je vhodným způsobem zafixovat výrobek proti mechanickému poškozenía klimatickým změnám během transportu a při skladování. Vždy bereme v potaz celý přepravní a skladovací proces výrobku, proto jsme schopni navrhnout nejúspornější řešení balicího procesu.

Naše služby v exportním balení

 • Nadrozměrné stroje

 • Neforemné zařízení

 • Nebezpečný materiál

 • Výrobky citlivé na vliv klimatu (vítr, moře, vlhko...)

Pro každý výrobek zpracováváme detailní specifikaci jednotlivých dřevěných prvků obalu. Přepravní obal vyrobíme na základě výkresové dokumentace, případně dle výkresu zhotoveného naším technikem přímo u vás. Následně výrobek odborně zabalíme, zafixujeme a připravíme k expedici.

Pro bezpečné exportní balení výrobků používáme obalový materiálnejvyšší kvality a dřevěné obaly z naší dílny. Dřevěné palety a bedny podle mezinárodních norem nám umožňují kvalitně připravit výrobek na export do celého světa, neboť ten bývá často dlouhý a náročný na manipulaci. 

U výrobku citlivého na vliv klimatu provedeme speciální bariérové balení pomocí hliníkové folie, která nepropouští prach ani vlhkost a zabraňuje působení mořské soli na přepravovaný výrobek.

Výrobky pro export balíme v naší hale ve Vestci u Prahy, kde je můžeme zároveň i uskladnit před finálním transportem. K dispozici je vlastní pětitunový vysokozdvižný vozík.

Balení výrobků u zákazníka

Naše specializované výjezdní týmy s mnohaletou praxí jsou připraveny výrobky odborně zabalit přímo u vás. V případě potřeby aplikujeme na přepravní obaly rovněž indikátory nárazu a překlopení a bedny vhodně označíme příslušnou adresou. Vaše výrobky můžeme také naložit do kontejnerů a odborně zafixovat pro zámořskou přepravu, a to včetně přípravy na celní odbavení.

Manipulace výrobků

Výjezdní tým je vybaven manipulační technikou do nosnosti 20 t.

 • Hydraulický hever

 • Vysokozdvižný vozík 5 t

 • manipulační vozíky

 • tažné zařízení za vysokozdvižný vozík.

   


 

Obalové materiály                      Fixace na míru                   Zakázková výroba beden                   Nebezpečné látky 

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Kde nás najdete

Vídeňská 669

252 42 Vestec

Mapa
Kontakty
Logo
(Po-Pá, 7-15.30 hod.)
©2021 Obal Expert
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz